Sınırsız Kelle Paça Çorbası Karşılığında Transfer Olan Kaleci Kenan Gürsen Goygoycuların Diline Düştü

Transfer müddetinde yıldız futbolcularının kaprislerini hepimiz çok âlâ biliriz. Kimisi kalacağı konutu beğenmez, kimisi maaşının yanı sıra sınırsız uçak bilet ister, eşini ikna etmek derken transfer süreci uzar da uzar. Karabağlar Spor Kulübü ise kaleci sorununu aşmak için Kenan Gürsen Saat’i bir dönemliğine takımına katmak istiyor. 

Kaleci Kenan Gürsen’i bir seneliğine ‘sınırsız kelle paça çorbası’ karşılığında muahede sağlıyor. 

Ayrıntılara birlikte bakalım?

İzmir’de amatör spor kulüplerinden Karabağlar Spor Kulübü, genç kaleci Kenan Gürsen Saat (23) ile muahede yapmak için değişik bir metot izledi.

Spor kulübü lideri Adem Kuzu’nun birebir vakitte restoranı olduğunu ve burada sık sık kelle paça çorba içtiğini belirten Saat, “Başkanımızın restoranına uzun vakitten beri gidiyordum. Orada sık sık kelle paça çorba içiyordum.” diyor.

Bu teklifi kendisinin yaptığını söyleyen kaleci, “Bu teklif de benden geldi. Bir dönem boyunca çalışmalarım karşılığında sınırsız kelle paça içeceğim.” diyor.

Kenan Gürsen’in gözü yükseklerde, Transfer bence çok hoş oldu. Bu sene şampiyon olursak amacım, beyti karşılığında yeni muahede imzalamak” diyerek planlarını açıklıyor.

Başkan Yardımcısı Sinan Mermercioğlu ise, ‘Kenan çalışmalarının karşılığını çorba olarak alıyor. Kendi istediği vakit restorana gidip çorbasını içiyor. Öbür oyuncular da bu transferi farklı buluyor. Kenan ‘Sizden para istemiyorum, sınırsız çorba istiyorum’ dedi. Biz de kabul ettik. Kenan uygun bir kaleci. Oyuna güzel hakim olabiliyor, uzun top oynayabiliyor. Maçlarda inşallah bize keyifli dakikalar yaşatır’ diye konuştu.

Bu muazzam muahedeye gelen yansılar ise şöyleydi?

?

?

?

?

?

?

?

?

Sizin mutabakatla ilgili kanılarınız neler? Yorumlara bekleniyorsunuz!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir